Piret
KAIDI TAGASISIDE TREENINGUTELE VORMILOOJATEGA
47-aastane Kaidi on ehe näide sellest, et vanus on vaid number. Ta on alustanud nüüdseks omal käel jõutreeningutega. Milline on aga tema lugu?
Minu tee jõusaali sai alguse Vormiloojate kuulutusest spordiklubi seinal. Soovisin proovida midagi uut ning see tundus olevat tore vaheldus. Lisaks häirisid mind lisakilod, mis kõigele pingutustele vaatamata üha lisandusid. Kuna olen alati vähem või rohkem spordiga tegelenud siis arvasin, et ega mul tegelikult vist väga palju uut õppida pole. Paraku aga selgus, et jõusaali treening erineb suuresti tavalisest rühmatreeningust. Lisaks ei lase tulemused ennast just väga kaua oodata. Kindlasti soovitan võtta treeneri ja koos trenni teha, kuna masinaid on palju ning treener jälgib, et sa harjutusi õigesti sooritad.

Nüüdseks treenin jõusaalis 3-4 korda nädalas. Hoian raskuseid kontrolli alla ja arengu saavutamiseks lisan raskuseid. Minult on korduvalt küsitud, et kas igav pole? Kindlasti mitte! Kui märkad esimesi muutusi oma keha kujus siis tekkib väga kergel ka hasart. Soovid saavutada veel ja veel! Lisaks hakkad kriitilisema pilguga vaatama oma toidulauda, kuna soovid üha paremat tulemust. Minu raamaturiiulile on siginenud päris mitu fitnessi teemalist retseptiraamatut. Riided, mis olin juba oma peas maha kandnud, istuvad taas suurepäraselt. Olen tänu sellel muutunud palju enesekindlamaks.

Mulle sobib rutiin, kui käin endale sobival ajal trennis ja ei pea trenni kiirustama kellaaja peale. See on minu aeg. Jõusaal on ideaalne abiline, kui soovid oma keha vormida täpselt selliseks nagu sa ise seda soovid ja täpselt siis kui sa seda ise soovid. Tahan kindlasti mainida, et keegi ei tohiks jätta jõusaali minemata, kuna kardab, et seal on vaid lihastes inimesed ning enda keha häbenema. Vastupidi! Vaatan alati suure austusega naisi, kes on veidi korpulentsemad, kuid on jõusaali tee valinud.

Kui ka Sina soovid alustada jõutreeningutega, siis võta meiega ühendust!

Made on
Tilda