EGert
Egerti võistlushooaeg - II osa
Lugu sellest, kuidas pead ei tohi norgu lasta kui kaelani s*tas oled.
Eelmises postituses sai mainitud, et hooaja peaeesmärk on Arnold Classic Euroopa. Selleks siis valmistusin ja aeg jõudis kätte. Enda arust olin heas seisus ja eelmised võistlused ka kinnitasid seda. Läksin suurte ootustega ja ainult tagantjärgi võib mõelda, kui valesti ma olukorda hindasin.
Arnold Classic Europe toimus sel korral Sevillas. Nagu legend Indrek Otsus kunagi ütles: "Võimalust maailma näha ei tasu kasutamata jätta."
Laeks jäi paraku poolfinaal ja 6 parema sekka jõuda ei õnnestunud.

Põhjuseid on kaks. Tase selles kategoorias on ulmeliselt tugev: kokku sattus eriti terav lineup ja minul jääb maailma tasemel selles kategoorias selgelt lihast väheks. Teiseks enda vorm ei olnud tagantjärgi vaadates piisavalt terav. Kaalumisel 81.5 kg ja senimaani madaim kaal, aga siiski, rasva oli veel liiga palju peal, et sel tasemel midagi saavutada.
Esimene emotsioon peale võistlust oli, et aitab küll. Astume rongilt maha ja lähme eluga edasi, kui ei tule seda tulemust, siis ei tule.. See tunne kestis täpselt 12 tundi. Peale umbes 5 kilose pitsa ja ca 5000kcal sisse söömist, Sevilla vanalinnas purskaevu najal kõhust kinni hoides ja ülesöömist kahetsedes mõtlesin ümber. Ei saa sellise emotsiooniga asja katki jätta. Ma saan ju vormi paremaks teha küll! Võtsin uue sihi- vorm tuleb raiuda teravamaks, maksu mis maksab. Järgmisel päeval regasin ära järgmistele võistlustele ja ostsin lennupiletid.
Ca 5000 kcal ja oiiiiiii kui kehv enesetunne!
Hooaeg pikeneb nüüd veel 3-4 nädalat. Hakkan valmistuma Eesti meistrikateks, peale seda teen Põhjamaade meistrikad Soomes ja lõpetan hooaja Belgias Diamond Cupiga 23. okoobril. Mõeldud, tehtud. Hakkasin tööle!
Hispaania puhkus oli planeeritud peale Arnoldi veel nädala. Sel ajal sisuliselt jõudu ei teinudki, päev algas alati ca tunnise jooksuga mägede vahel ja toiduga pidasin piiri. Vaim sai välja puhatud ja päike andis energiat juurde. Siit täiskäik edasi ja gaas põhja!
Made on
Tilda