Egert
Egerti võistushooaeg - III osa
Viies Eesti meistritiitel taskus! Põhjamaade meistrivõistlustelt aga auväärt teine koht.
Peale Arnold Classicut ootas ees kolm võistlust, nendest esimeseks Eesti meistrivõistlused 10. oktoobril. Sihiks oli teha selleks ajaks elu parim vorm.

7-10km jooksu oli nüüd igapäevane teema, ilmad muutusid järjest kehvemaks ja sageli tuli see asi ära teha lindi peal. Jooksulint on küll esimene asi, mida peale hooaja lõppu tahaks põlema panna.

EMV kaalumisel olin 79.8 kg.
Vormikontroll enne Eesti meistrivõistlusi koduses Arigato spordiklubis.
Olin enda vormiga suhteliselt rahul. Võitsin klassikalises kulturismis meistritiitli täispunktidega.
AGA.....
Siit oleks vaja veel teravust juurde saada. Tuhar küll "triibutab", kuid veel on minna.

Eestikad andsid kõva emotsiooni - minu siiras tänu kõikidele kaasaelajatele ja pöidlahoidjatele. Tõite naeratuse näole.

Igal juhul oli näha, et elu parim vorm on tehtud. Vastased olid kõik tublid ja väga hea vormiga laval, seega ei saaks öelda, et midagi kergelt tuli! Sel hetkel ei huvitanud mitte koht vaid ainult enda vorm. Viies Eesti meistritiitel on tõsiasi, olin väga rahul!
Kohe nädala pärast toimusid Soomes Põhjamaade meistrivõistlusd. Panin seekord pikemad püksid jalga, sestajakava soosis võistlemist men's physique kategoorias.
Nii klassikaline kulturism kui classic physique kategooriad olid pühapäeva õhtul ja ma ei soovinud Lahtis kahte päeva passida. Kategoorias oli vist 9 kutti, poolfinaalis olin esimene selge punktivahega ja ka suhteliselt kindel, et siit tuleb võit ära.

Finaalis oli Norra kutt aga napilt minu ees ja nii on, taaskord hõbe. Juba neljas hõbemedal sel hooajal Tegelikult olen rahul, sain enesekindlust, et asi liigub õiges suunas! Kuna selles kategoorias kaalumist ei tehta, siis võtsin toiduga vabamalt, ei teagi palju laval kaal olla võis aga tõenäoliselt suht sama mis eestikatel.
Järgmine võistlus toimub juba Belgias!
Made on
Tilda