Egert
Egerti võistlushooaeg - V osa
Täiskäik sisse! Milline on tippvormi hind?
Viimane käik on nüüd sisse lükatud: alla nädala on MM-ini veel minna.
Kaal on hetkel 79-80kg vahel, sõltuvalt joodud vee kogusest. Õnneks kodukaal näitab mul alati kilo rohkem. Nüüd on konkreetselt ALL IN. Teeme lõpuni nii, et mitte millimeetritki varu sisse ei jää! Eks võiks kindlasti targutada, et kas mõtet nii tühjaks tõmmata...AGA minu teekond ja olen valinud selle lähenemise. Kõik või mitte midagi. Ma kraabin selle nädalaga veel kasvõi mõned grammid rasva vähemaks ja selle vormi juures annab juba seegi väikse efekti!

Hetkel kaloraaž kuskil 2200-2400 kcal. Ma pole vist elusees nii madalaks seda lasknud.

Menüü on lihtne:
Hommik: puder 600-700g + maitsestamata kohupiim koos õuna ja kaneeliga

Lõuna: 400g kanafileed + 500-600g juur ja köögivilja + õun vms puuvili

Õhtu: Sama mis lõuna + kohupiim

Kulutused (iga päev):
Minimaalselt 1h jooksu (ca 600 kcal)
Jõutrenn ca 1h

Peaks nagu defitsiiti olema küll. Enam kuskilt juurde pigistada pole ja ilmselt pole ka vaja. Ootan juba huviga MM-i ja loen päevi kui mitte tunde. Enne ärasõitu pressin kaalu valmis ja siis üritan ülejäänud päeva ilma vee ja toiduta ellu jääda.

Aga see kõik on põnev ja mingil hetkel õpid seda nautima. Ausalt öeldes, ei ole tunnet või soovi, et see läbi võiks saada. Pigem vastupidi. Ma teeks edasi, motti ja energiat veel jagub, aga tuleb otsa vaadata reaalsusele: dieedile sai mindud mai keskel, esimene võistlus oli augustis. Eks keha on väsinud ja vajab puhkust. Jõunäitajad on muidugi juba naljanumber. Näiteks100 kg kükkida on raske (muidu saab seal ikka 150-170 kg juures möllata). Rinnalt surub 100kg ära mingi 5 kordust, on tehtud kunagi ka 20x. Lõuatõmme muidugi on hetkel lihtne, tegin keharaskusega ca 30 tükki. Pole ammu nii kerge olnud, mis see 79 kilo siis üles tõmmata.

Täna oli viimane jalapäev, enne võistlust jätan vähemalt nädal jalgu vahele. Ülakehaga panen lõpuni välja, vast päev enne teeb täitsa puhkeka, aga mitte enne. Läheb kuidas läheb, ma tean ja tunnen, et mina ise olen teinud vähemalt 100% ja see ongi kõige parem tunne.
Made on
Tilda