Egert
Egerti võistlushooaeg - VII osa
Sellest postitusest saad teada, millised olid Egerti ootused ja emotsioonid enne viimast võistlust Rootsis.
Hakkabki läbi saama see teekond. Jäänud on veel viimane võistlus, tippvorm on juba tehtud. Oli see vast seiklus!

Vaatan peeglit ja kaalu - kurat, seis on veel parem kui MMil! Olen suutnud kaalu hoida ja ehk isegi grammikese teravust juurde saanud. Sel korral ei järgnenud ka MM-ile ka mingit pühasöömaaega. Tavaline toit ja pudel punast veini. Järgmisel hommikul oli äratus juba kell 6 ja tegin tund jooksu nagu ikka kombeks. Hispaanias liikusin palju, 40 tuhat sammu igapäevaselt ja see lubas ka toiduga vabamalt võtta.

Viimane nädal on olnud ilmselt kõige raskem. Tujud kõiguvad seinast seina ja jõud hakkab raugema. Sellel nädalal oli cardio maas ja ausalt tegi see asja ainult hullemaks! Kõht oli veel rohkem tühi ja oli lodev tunne, kuigi saalitrenni tegin ju ikka. Positiivse poole pealt: lõpuks tunnen, et vähemalt jalad hakkavad taastuma. Peale Hispaaniat oli tuhar jooksmisest ja kõndimisest krampis mitu päeva. Nüüd ehk joonistub ka tagareis välja, see lihas pole vist pool aastat ühtegi puhkepäeva näinud.

Mis edasi saab? Paistab, et elu lihtsamaks ei lähe, varsti saab loodetavasti suusatama hakata, saalijalka hooaeg samuti tulekul, kuskil 3 päeval nädalas tahaks ka jooksmisega jätkata. See juba täitsa nauditavaks muutunud. Huvitav mis tunne veel täis kõhuga joosta oleks?

Selle poole aastase dieedi käigus (alustasin mai keskel) olen teinud vist 2 n.ö cheat meal'i. Peale esimest võistlust Rootsis ja peale Arnoldit.. Eks rohkem on söödud teistelgi kordadel, ka 5000-6000 kcal, aga siis on ka kulutused vastavad olnud. Näiteks mahtusid dieedi sisse Võhandu ja Põltsamaa aerutamismaratonid ja igasugused pikemad rattaringid. Aga päris selliseid plussis päevi vast saab lugeda ühe käe sõrmedel.

Peale võistlust Rootsis söön kõhu täis ning siis hakkab pihta tagurpidi dieet. Üritan vaikselt dieedist välja tulla, tasapisi kaloreid juurde pannes. Vaatame, kuidas õnnestub! Teoorias olen kindlasti parem kui praktikas. Võistluse osas pingeid pole - läheb kuidas läheb. Kindlasti on võistlusel pikad ja tugevad rivid. Minu töö vormi osas on tehtud, seda on raske tulevikus üle teha. Aga elame päeva korraga, hetkel naudin dieedi viimaseid hetki ja loodetavasti ka võistlust! On olnud mega kõva seiklus!
Made on
Tilda