Egert
Egerti võistlushooaja kokkuvõte
Hooaeg numbrites ja tulemuses.
Ongi läbi see etapp. Uuest nädalast peab vaikselt hakkama dieedist välja tulema. See on kogu võistlemise juures kõige raskem tegevus. Peaks teoorias tõstma kaloraaži nädalas ca 100kcal võrra. Teoorias lihtne, praktikas... saab süüa näiteks 100g kohupiima rohkem. Kuna menüü on siiani üpris piiratud ja kuskil 2400 kcal, siis sisuliselt jätkuks dieet edasi. Mõtlesin siin pika ja targa postituse teha, aga ega praktikas polegi midagi pikalt kirjutada. Selge see, et "tavalise" inimese kombel sööma ei hakka. Boltid ja Woltid ja igasugune valmistoidu sodi jääb minust kaugele. Toitun ikka suhteliselt samamoodi edasi, aga nii väikse kaloraažiga ei jätka. Kas ongi vajadust samas? Selge see, et nii pea enam lavale ei lähe. Kas üldse? Sellele annab vastuse tulevik. Kindel on see, et peaksin olema veelgi parem versioon endast.

Trenni osas panen edasi sajaga, sest see mulle meeldib ja rauda tõsta ning liikuda on tore ja vajalik Päris paljudel võistlejatel tekib trenni osas pikem paus, kas teadlikult või on jõutud sinna, kus lihtsalt kõik üle vislab. Minul seda muret ei ole, mingit pausi küll ei tule, hoopis vastupidi, täis kõhuga veelgi mõnusam kangi tõsta ja ehk saab nüüd kangile kettaid ka juurde visata

Hooaeg 2021 numbrites:

11 võistlust

Ja karikaid/medaleid sai toodud järgmisi:
Mens physique Rootsi, West Coast Trophy 2. koht
Mens physique Läti, Rigas Pearl 2. koht
Classic bodybuilding Läti, Rigas Pearl 2. koht
Classic bodybuilding, EMV 1. koht
Men's physique Soome, Nordic Cup 2. koht
Games classic bodybuilding Belgia, Diamond Cup 1. koht
Classic bodybuilding Rootsi, Swefit Open 2. koht
Mens physique Rootsi, Swefit Open 3. koht

Lisaks Diamond Cup Belgia Classic physique OPEN 5. koht, maailmameistrivõistlused top 10 ja Arnold Classic, kus ei tulnud midagi..

2. koht kokku 5x
1. koht kokku 2x
3. koht 1x

Rahalise poole pealt ka, kogu pull kokku 5650€ ja mõned sendid.

Ja eks näis mis edasi. Kui asjaolud on soodsad, siis ehk kunagi näeb mind lavalaudadel veel.

Made on
Tilda