Meie partnerid ja sõbrad

 • UUS MAA kinnisvarabüroo

  UUS MAA on Eesti tuntuim ning usaldatuim kinnisvaraettevõte. Lisaks kvaliteetse ning professionaalse teenuse pakkumise oma klientidele toetab UUS MAA tegus meeskond aktiivset eluviisi ning sporti!

  Vaata veebilehte

 • Reebok

  Reeboki riided on suunatud nõudlikule treenijale. Kvaliteet, disain ning mugavus on märksõnad, mis Reeboki treeningrõivaid iseloomustavad. Riided, mis annavad treeningule uue hingamise.

  Vormiloojate ametlik riidepartner

 • Fit 360

  Fit360.ee pakub turu parima hinnaga kvaliteetseid treeningriideid, spordivarustust ning sporditoitu. Poe professionaalne ning tegus meeskond on hea nõuga abiks nii harrastajatele kui oma ala tippudele.

  Vaata veebilehte

 • Arigato spordiklubi

  Arigato spordiklubi aitab Vormiloojatel pakkuda kvaliteetseid personaaltreeninguid Tallinna kõige uuemas ning hubasemas spordisaalis. Arigatos tunned ennast alati oodatuna, Arigato on meie teine kodu.

  Vaata veebilehte

 • Tervisesport

  Sport pole eesmärk, sport on eluviis! Tervisespordi lõbus tiim aitab Sul tervislikult sportida, lõbusalt aega veeta, leida uusi tutvusi ning edendada tervislike eluviise.

  Vaata veebilehte

 • Toidukaravan Skuup

  Toidukaravan Skuup hoolitseb, et saaksid tervislikult ja tasakaalustatult toituda ka väliüritustel.

  Vaata veebilehte

 • Ajakiri Sport

  Ajakiri Sport on hea kaaslane igale spordisõbrale ja tervisliku eluviisi pooldajale. Ajakirjas kirjutatakse Eesti spordist ja sportlastest, innustatakse avastama uusi alasid. Spetsialistid annavad nõu treenimise ja tervisliku toitumise teemadel ning lugejani tuuakse lugusid möödunud aegadest, meenutades erilisi persoone ja põnevaid sündmusi spordi pikas ja kuulsusrikkas ajaloos. Sport, see on meelelahutus, ajaviide ja eluviis!

  Vaata veebilehte

 • GD Training

  Jõutreening, kulturism ja fitness, vastupidavussportlaste treening, jõusaalitreening algajatele ja edasijõudnutele, tervislik-ja mitmekülgne toitumine, kaalulangetus

  Vaata veebilehte