Teenused

 • Personaalne toitumisanalüüs ning toitumiskava

  Toitumiskavad alates 45 €

  Vormiloojad ei paku igavat ning rangelt paika pandud kava toitumiseks. Meie eesmärk on nõustamise käigus tõsta  Sinu teadlikkus tasemele, mis võimaldab Sul ise oma igapäevast toitumist teadlikult reguleerida. 

  Kuna meie toitumiskava on individuaalne ja põhineb Sinu enda senistel toitumisharjumustel, siis on kava lihtne jälgida ning soovitud tulemuse saavutamine garanteeritud.

 • Personaalne treeningkava

  Individuaalsed treeningkavad alates 25€

  Vormiloojate personaalne treeningkava arvestab täpselt Sinu individuaalsete parameetrite, soovide ning võimalustega. Treeni kodus, jõusaalis või vabas looduses - meie kogenud treenerid pakuvad erinevaid lahendusi nii algajatele, edasijõudnutele kui ka võistlussportlastele.

 • Personaaltreening

  1 kord 30€
  3 korda 80€
  5 korda 125€
  10 korda 225€

  1 kuu (1x nädalas) 100€
  1 kuu (2x nädalas) 200€
  1 kuu (3x nädalas) 310€
  1 kuu (4x nädalas) 390€
  1 kuu (5x nädalas) 475€

  Kõik kuupõhised paketid sisaldavad lisaks personaaltreeningutele Sinu eesmärkide kaardistamist, igakuiseid ülevaatusi, regulaarset kehakoostise mõõtmist, individuaalset treeningplaani, toitumisanalüüsi läbiviimist(soovi korral ka personaalset toitumiskava) ning loomulikult pidevat koostööd treeneriga tulemuste parandamiseks.

 • Võistlussport

  Küsi personaalset pakkumist

  Soovid alustada fitnessi- või kulturismitreeningutega võistlusspordi tasandil, osaleda nii Eesti kui ka rahvusvahelistel võistlustel? See on ainult kättevõtmise asi! Vormiloojate meeskond aitab Sul saavutada ideaalse võistlusvormi.

 • Toitumisalane loeng töökollektiivile

  Küsi personaalset pakkumist

  Kas soovid enda töökollektiivi toitumisalast teadlikkust tõsta? Mida ja kui palju süüa lõunapausidel, kas ja millega asendada küpsisekorv kööginurgas? Vormiloojad viivad läbi toitumisalaseid loenguid töökollektiividele. Võta meiega ühendust - üheskoos leiame just Sinule sobiva variandi!

 • Vormiloojatega toidupoodi

  30€

  Vormiloojad pakuvad välja võimaluse minna koos meiega toidupoodi. Üheskoos vaatame, milliseid igapäevaseid toiduvalikuid tasub teha. Võrdleme erinevaid tooteid, et leida just Sinu jaoks parim variant. Anname nõu, mida ning kui palju tasub süüa. Avastad, et toiduained, mida oled varasemalt vältinud ning „ebatervislikuks“ pidanud võivad tegelikult leida igapäevaselt koha Sinu toidulaual.