TEENUSED

Oleme meeskonnaga välja töötanud mitmeid erinevaid teenuseid ja lahendusi, mille hulgast leiad kindlasti endale sobiva.

PERSONAALTREENING
1 kord 40€ 3 korda 110€

Personaaltreeningu käigus paneme paika plaani, mis aitavad saavutada Sinu soovitud eesmärke. Töötame läbi harjutuste õige sooritustehnika ning leiame just Sulle sobivad lahendused. Personaaltreeninguks sobiva koha ja ajad broneerimiseks võta meiega ühendust.

Treeningkavad
Hind alates 25€

Vormiloojate personaalne treeningkava arvestab täpselt Sinu individuaalsete parameetrite, soovide ning võimalustega. Treeni kodus, jõusaalis või vabas looduses - meie kogenud treenerid pakuvad erinevaid lahendusi nii algajatele, edasijõudnutele kui ka võistlussportlastele.

Elumuutev personaalpakett
1 kuu (2 × nädalas - 8 × kuus) 250€ 1 kuu (3 × nädalas - 12 × kuus) 350€ 1 kuu (4 × nädalas - 16 × kuus) 440€ 1 kuu (5 × nädalas - 20 × kuus) 520€

Kõik kuupõhised paketid sisaldavad lisaks personaaltreeningutele Sinu eesmärkide kaardistamist, igakuiseid ülevaatusi, regulaarset kehakoostise mõõtmist, individuaalset treeningplaani, toitumisanalüüsi läbiviimist (soovi korral ka personaalset toitumiskava) ning loomulikult pidevat koostööd treeneriga tulemuste parandamiseks.

Toitumisalane loeng töökollektiivile
Küsi personaalset pakkumist

Kas soovid enda töökollektiivi toitumisalast teadlikkust tõsta? Mida ja kui palju süüa lõunapausidel, kas ja millega asendada küpsisekorv kööginurgas? Vormiloojad viivad läbi toitumisalaseid loenguid töökollektiividele. Võta meiega ühendust - üheskoos leiame just Sinule sobiva variandi.

Suvepäevade ja firmaürituste läbiviimine
Küsi personaalset pakkumist

Soovid firmaüritused või suvepäevad muuta meeldejäävaks, sportlikuks ja lõbusaks? Pakume täisteenust firmaürituste organiseerimise näol kui pakume ka olemasoleva programmi raames sportlikku ajaviidet.

Rühmatreeningud
Küsi personaalset pakkumist

Soovid korraldada oma meeskonnale või kollektiivile regulaarseid või ühekordseid arendavaid ja lõbusaid ühistreeninguid? Paneme vastavalt teie ootustele ja eesmärkidele vastava programmi ning viime selle ka ellu.