Treenerid

Egert Oiov

Sporti on olnud Egerti elu lahutamatuks osaks alates lapsepõlvest. Jõuspordiga on Egert sina peal olnud aga juba enam kui 12 aastat - sellest viimased tegelenud aktiivselt nii võistlussportlaste kui ka algajate treenimise ning konsulteerimisega. Egert omab Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessi treeneri kutsetunnistust. Treening- ning toitumiskavade koostamine nii neile, kes soovivad saavutada lihtsalt head vormi ja kaalust alla võtta, kuid ka sportlastele, kes plaanivad osaleda (tiitli)võistlustel, on Egerti töö, hobi ja kirg. Positiivsete muutuste nägemine treenitavates annab soovi veelgi enam pingutada.

Egerti kogemus tõestab, et kõik on võimalik ning ainsad piirid seavad endale inimesed ise (seega mõtle hoolikalt, kui püüad Egertile rääkida, et oled treeningute jaoks liiga vana, väsinud, ülekaalus jne. Võib juhtuda, et hoolimata esialgsest ebakindlusest saavutad lühikese ajaga elu parima vormi). Egert tegeleb hetkel ise võistlusspordiga võttes osa ka rahvusvahelistest tiitlivõistlustest. Egerti poolt treenitavad sportlased osalevad aktiivselt Eestis toimuvatel võistlustel ning on saavutanud finaalikohti ka välismaal. Seega Egerti olulise eelisena välja tuua enda peal läbi proovitud kogemused nii toitumise kui ka treeningmetoodika valdkonnas.

Piret Lauk

Piret on tõeline spordihing, keda võib kohata igapäevaselt jõusaalis raskusi tõstmas, kergliiklusteedel rulluiskudega kimamas, metsateedel jalgrattaga turnimas ning hommikuti sörkjooksu tegemas. Piret on pealtnäha rahulik, kuid trennis on temaga keeruline sammu pidada! Järeleandmisi ei tee ta ka personaaltrenne läbiviies.
Piret omab Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud IV kategooria jalgrattaspordi treeneri kutsetunnistust. Ta on mitmed aastad töötanud jalgrattatreenerina, annab aktiivselt spinningutrenne ning juhendab hea meelega inimesi nii jõusaalis kui terviseradadel.
Piret on kolmekordne Eesti meister rulluisutamises ning jalgrattaspordis, samuti saavutanud mitmeid medalikohti fitnessi võistlustelt. Seega omab Piret kogemusi nii kestvusalade kui ka jõusaalisõprade treenimisel.


Genes-Deivid Pikani

Genes-Deivid on väga mitmekülgne treener ja sportlane. Ta on jõusaalitreeningutega tegelenud aktiivselt 5 aastat ja olnud jalgpallur 14 aastat. Selle aja jooksul on Genes-Deivid omandanud spetsiifilisi teadmisi vastupidavussportlase, võistlussportlase, kulturismi ning fitnessi treeningute alal. Lisaks eelnevale on ta läbinud viimaste aastate jooksul erinevaid meditsiini, jõusaalitreeningute ja toitumist käsitlevaid koolitusi. Samuti võtab ta osa kulturismi võistlustest ning rakendab erinevaid toitumis- ja treeningkavasid saavutamaks parimaid tulemusi. Seega, Genes-Deivid juba teab, mida teha selleks, et voolida täiuslik keha! Treeneri arvates sobib kõikidele inimestele reeglina samalaadne treening, kuid maht, intensiivsus ja sagedus on põhilised, mis tuleb igal inimesel individuaalselt paika panna.