MEIE TREENERID

Meie hinnatud treenerid pakuvad Sulle parima kvaliteediga teenust. Leia endale sobiv treener meie kogenud meeskonna seast!

EGERT OIOV

Sport on olnud Egerti elu lahutamatuks osaks alates lapsepõlvest. Jõuspordiga on Egert sina peal olnud aga juba enam kui 15 aastat - sellest viimased tegelenud aktiivselt nii võistlussportlaste kui ka algajate treenimise ning konsulteerimisega. Egert omab Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessi treeneri kutsetunnistust. Treening- ning toitumiskavade koostamine nii neile, kes soovivad saavutada lihtsalt head vormi ja kaalust alla võtta, kuid ka sportlastele, kes plaanivad osaleda võistlustel, on Egerti töö, hobi ja kirg. Positiivsete muutuste nägemine treenitavates annab soovi veelgi enam pingutada. Egerti kogemus tõestab, et kõik on võimalik ning ainsad piirid seavad endale inimesed ise (seega mõtle hoolikalt, kui püüad Egertile rääkida, et oled treeningute jaoks liiga vana, väsinud, ülekaalus jne. Võib juhtuda, et hoolimata esialgsest ebakindlusest saavutad lühikese ajaga elu parima vormi). Egert tegeleb hetkel ise võistlusspordiga rahvusvahelisel tasemel. Egerti poolt treenitavad sportlased osalevad aktiivselt Eestis toimuvatel võistlustel ning on saavutanud finaalikohti ka välismaal. Seega Egerti olulise eelisena välja tuua enda peal läbi proovitud kogemused nii toitumise kui ka treeningmetoodika valdkonnas.

Piret Lauk

Piret on tõeline spordihing, keda võib kohata igapäevaselt jõusaalis raskusi tõstmas, kergliiklusteedel rulluiskudega kimamas, metsateedel jalgrattaga turnimas ning hommikuti sörkjooksu tegemas. Piret on pealtnäha rahulik, kuid trennis on temaga keeruline sammu pidada! Järeleandmisi ei tee ta ka personaaltrenne läbiviies. Piret on mitmed aastad töötanud jalgrattatreenerina, annab aktiivselt rühmatreeningu- ja spinningutunde ning juhendab inimesi jõusaalis. Piret on kolmekordne Eesti meister rulluisutamises ning jalgrattaspordis, samuti saavutanud medalikohti fitnessi võistlustelt. Seega omab Piret kogemusi nii kestvusalade kui ka jõusaalisõprade treenimisel.

Genes-Deivid Pikani

Genes-Deivid on mitmekülgne treener ja sportlane. Ta on jõusaalitreeningutega tegelenud aktiivselt 8 aastat ja olnud jalgpallur 14 aastat. Selle aja jooksul on Genes-Deivid omandanud spetsiifilisi teadmisi vastupidavussportlase, võistlussportlase, kulturismi ning fitnessi treeningute alal. Lisaks eelnevale on ta läbinud viimaste aastate jooksul erinevaid meditsiini, jõusaalitreeningute ja toitumist käsitlevaid koolitusi. Hetkel tegeleb Genes kulturismiga osaledes aktiivselt ka võistlustel. Genes-Deivid juba teab, mida teha selleks, et voolida täiuslik keha! Tema arvates sobib kõikidele inimestele reeglina samalaadne treening, kuid maht, intensiivsus ja sagedus on põhilised, mis tuleb igal inimesel individuaalselt paika panna..